top of page
1Y8A9160.jpg

 Ansambļi

DSC_4994-Edit.jpg

Kristapa Vanadziņa Trio

Kristaps Vanadziņš - klavieres

Jānis Rubiks - kontrabass

Rūdolfs Dankfelds - sitamie instrumenti

Kristapa Vanadziņa trio sastāvā muzicē vieni no mūslaiku spilgtākajiem džeza mūzikas pārstāvjiem – komponists un pianists Kristaps Vanadziņš, sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds un kontrabasists Jānis Rubiks. Mūziķu paustās filosofijas trīs fundamentālie stūrakmeņi ir saspēle, kompozīcija un radīšana, kas kalpo par pamatu ansambļa individualitātei un kopējai idejai. Trio izceļas ar dzidru un niansētu skaņu, kas mijas ar tradicionālajiem saspēles paņēmieniem (swing, afro-influence) un Jaunās pasaules vēsmām (rubato, akadēmiskā un Skandināvu mūzika). Mūzikā atrodama gan kreolu, gan Āfrikas un vudū ietekme, kas tiek jaukta ar Eiropas impresionismu, Skandināvu un mūziķu pašu izcelsmes vietas skanējumu un tradicionālo mūziku.

Booking

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn

Kristapa Vanadziņa 

Portreti

Koncertā klausītāji varēs izbaudīt dziļi personīgi radītās kompozīcijas un skices, kur Kristaps cenšas atklāt un uzzīmēt sevi un savu portretu. Būs iespēja ceļot dažādās pasaules sfērās un notikumos. Dzirdēt mūziku no Kristapa Vanadziņa Trio jaunās vinila plates "Mīlestības dārzs ir aizaudzis", kura saņēmusi "Zelta mikrofons 2022" balvu džeza kategorijā, kur Kristaps ietērpis trio mūziku solo situācijā. Savukārt, klausītāju portreti tiks iemūžināti brīvās improvizācijās, portretējot koncertu viesus atsevišķi un ļoti personīgi. Šī būs unikāla iespēja atnākt uz koncertu un tapt uzzīmētam klaviermūzikā.

"Man vienmēr patīk saruna ar kādu. Šajā solo koncertā, kur esmu pilnīgi viens uz skatuves, man vienmēr kaut kur blakus ir noslēpts krēsls. Notiek negaidīts pārsteiguma pavērsiens un es aicinu sev blakus kādu no klausītājiem. Ļaujos sajust savu blakussēdētāju, vienkārši uzzīmējot viņa pasauli mūzikā." /Kristaps Vanadziņš/

Booking

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
1Y8A9148.jpg
Kristaps-Vanadzins_8646-Aiga-Redmane-small.jpg

Kristapa Vanadziņa
Ansablis

Vokālisti + Instrumentālisti

Kristapa Vanadziņa Ansamblis nodrošinās Jūsu pasākumā aizraujošu svinīgu vai svētku džeza atmosfēru ar Latvijas labākajiem dziedātājiem un instrumentālistiem. Ansambļa lielums atkarīgs no vienošanās!

 Kristapa Vanadziņa Ensamble is here to provide you with an exciting and festive jazz atmosphere for your event. Get ready to enjoy a memorable experience with their amazing music.

Booking

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn

Amerikas dziesmu grāmatas Duets

Daumants Kalniņš - balss

Kristaps Vanadziņš - klavieres

Kristaps Vanadziņš un Daumants Kalniņš kopā strādājuši pie neskaitāmiem projektiem, un šī ir tā reize, kad abi mākslinieki vēlas pamest ierasto telpu un neformālā gaisotnē uzspēlēt veco labo amerikāņu mūziku jeb dziesmas no American Songbook, improvizējot un ieskicējot šādu akustisku kamerformātu – tikai balss un klavieres.

“Par duetu intīmāka ir tikai solo muzicēšana, bet man vienmēr ir patikusi saruna ar kādu. Un šoreiz tas ir fantastiskais Daumants Kalniņš un šī mūzika, ko esam izvēlējušies ir brīnišķīga. Melodijas, kas liek raudāt un smiet, kas liek ceļot un dungot līdzi,” Kristaps Vanadziņš.

Dažreiz mazāk ir vairāk. Mazāk instrumentu, vairāk brīvības, smalkuma, dinamikas un stāsta.. Un šīs dziesmas, kuras izpildīsim, tiešām ir piedzīvojušas un sevī glabā daudz stāstu. Man ir prieks, ka dalīties ar tiem varēšu duetā ar Kristapu Vanadziņu, kura muzikālā intuīcija un spēja notvert mirkli, šīm, pagājušā gadsimta dziesmām, ļaus atkal uz brīdi uzmirdzēt, lai mēs tajās atrastu un varētu izdzīvot katrs savu stāstu, tik atšķirīgu un tomēr tik ļoti līdzīgu..’’/Daumants Kalniņš.

Booking

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
DSC_4173-2.jpg
JS3_3477.jpg

Kristapa Vanadziņa

Ņuorleānas Kvartets

Lūisa Ārmstronga, Sidnija Beche un Olivera Kinga daiļradei un 20.,30. gadu džezam veltīta programma ar dziļu svinga ritmu. Šīs pērles no šiem gadiem faktiski ir visa džeza un populārās mūzikas pamatu pamats. Iedvesmojoties no Ņūorleānas vecajiem džeza klubiem, 

Booking

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
bottom of page