top of page

svētd., 14. febr.

|

Concert Hall "Great Amber"

JAZZ TRIO. THE LOVE GARDEN HAS OVERGROWN

Koncertsērija PERSONĪGI Visu mīlētāju dienā, 14. februāra vakarā tiešraidē no Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” izskanēs romantisks džeza mūzikas koncerts, kurā Kristapa Vanadziņa trio atskaņos programmu no gaidāmā albuma “Mīlestības dārzs ir aizaudzis''.

Registration is Closed
See other events
JAZZ TRIO. THE LOVE GARDEN HAS OVERGROWN
JAZZ TRIO. THE LOVE GARDEN HAS OVERGROWN

Time & Location

2021. g. 14. febr. 18:00 – 19:20

Concert Hall "Great Amber", Radio iela 8, Liepāja, LV-3401, Latvia

About the event

14. februāra vakarā tiešraidē no Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” izskanēs romantisks džeza mūzikas koncerts, kurā Kristapa Vanadziņa trio atskaņos programmu no gaidāmā albuma “Mīlestības dārzs ir aizaudzis”.

Trio jaunās programmas vēstījums ir par dzīves lielajiem un maģiskajiem notikumiem – mīlestību, visuma likumiem un Dieva mīlestību pāri visam. Tie ir Kristapa Vanadziņa oriģināldarbi, kas tapuši vairāku gadu garumā.

“Dzīvesprieks - tā ir enerģija, ko vari radīt pats. Man šķiet, ka mūzikai vajag cilvēku aizraut, iepriecināt. Tas ir mans piegājiens mākslā — radīt prieku!”  /Pianists un komponists Kristaps Vanadziņš/

“Kristapa Vanadziņa vadītā trio mūzikā saplūduši vairāki žanri un tā spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes.” /Edgars Raginskis, kultūras žurnālists un apskatnieks/

Share this event

bottom of page