top of page

ceturtd., 13. jūl.

|

Rīga

Kristapa Vanadziņa New Orleānas Kvartets

Kalnciema kvartāla kultūrprogrammas VASARA ĀRĀ. VASARA KOPĀ ietvaros ielūdzam baudīt džezu atmosfērīgā, 19. gs. koku māju ieskautā gaisotnē

Kristapa Vanadziņa New Orleānas Kvartets
Kristapa Vanadziņa New Orleānas Kvartets

Time & Location

2023. g. 13. jūl. 21:30

Rīga, Kalnciema Iela 35, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia

About the event

13. jūlija vakars sāksies ar Mareka Amerika (Jersika Records) labāko plašu izlasi. Darbosies kafejnīca, būs pieejami Itālijas Markes reģiona vīni, izcila kafija, daudzveidīgas uzkodas un vakariņas no iemīļotiem streetfood ēdinātājiem. Plkst. 21.00 uz skatuves kāps Kristapa Vanadziņa Ņuorleānas Kvartets.

Kristapa Vanadziņa Ņuorleānas Kvartetu veido Kristaps Vanadziņš (klavieres), Oskars Ozoliņš (trompete), Jānis Rubiks (kontrabass) un Raitis Aukšmuksts (sitamie instrumenti). Iedvesmojoties no Ņūorleānas vecajiem džeza klubiem un tādiem izpildītājiem kā Lūisa Ārmstronga, Sidnija Bečeta un Olivera Kinga, ceturtdienas vakarā kvartets būs sarūpējis 20to un 30to gadu džezam veltītu programmu ar dziļiem svinga ritmiem.

Kristaps Vanadziņš ir viens no spožākajiem Latvijas mūsdienu džeza pianistiem, kurš mūzikas telpā atgriezis džeza trio sastāvus. Vanadziņa džeza ansambļu repertuārā saplūst dažādi žanri, spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes. 2022. gadā Kristapa Vanadziņa Trio vinila ieraksts “The Love Garden has Overgrown” ieguva “Zelta Mikrofons’” balvu kategorijā “Džeza vai fanka mūzikas albums”, kā arī tika nominēts gada labākajam albumam.

Ieeja pasākumā no plkst. 18.00 un bez maksas.

Share this event

bottom of page