top of page

sestd., 02. sept.

|

Rīga

Kristapa Vanadziņa Solo tūre "Portreti"

Esiet gatavi piedzīvot unikālu muzikālo ceļojumu cauri emocijām un melodijām! Pianists Kristaps Vanadziņš priecājas paziņot par savu jauno projektu - solo tūri "Portreti". Šī tūre sola būt ne tikai muzikāla izprieca, bet arī personiska un interaktīva pieredze jums un mums visiem!

Registration is closed
See other events
Kristapa Vanadziņa Solo tūre "Portreti"
Kristapa Vanadziņa Solo tūre "Portreti"

Time & Location

2023. g. 02. sept. 18:00

Rīga, Krišjāņa Barona iela 31, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

About the event

Kristapa Vanadziņa solo tūre "Portreti”

Esiet gatavi piedzīvot unikālu muzikālo ceļojumu cauri emocijām un melodijām! Pianists Kristaps Vanadziņš priecājas paziņot par savu jauno projektu - solo tūri "Portreti". Šī tūre sola būt ne tikai muzikāla izprieca, bet arī personiska un interaktīva pieredze jums un mums visiem!

Solo tūre "Portreti" ir Kristapa Vanadziņa jaunais projekts, kas apvieno mūzikas ceļojumu un personisku pieredzi. Tūres laikā Vanadziņš ne tikai improvizēs un atskaņos zināmas melodijas, kas miksēsies ar viņa paša mūziku, bet arī aicinās skatītājus piedalīties muzikālajā interakcijā. Tas nozīmē, ka daži laimīgie klausītāji varēs kļūt par viņa klaviermūzikas portretu, veidojot to kopīgi ar mākslinieku uz skatuves. "Portreti" sola būt vienreizēja pieredze, kas ļaus klausītājiem izbaudīt un izzīmēt savu muzikālo portretu kopā ar Kristapu Vanadziņu un dalīties emocijās.

Koncerta programmas centrā būs improvizēti skatītāju portreti - mūzikas brīnumi, kas rodas šeit un tagad. Bet tas nav viss! Jūs, cienījamā publika, arī būsiet aicināti piedalīties muzikālajā interakcijā un kopā ar mums radīt un iedvesmot vēl vairākus mūzikas portretus.

“Tā ir saspēle ar publiku, kur esmu uzaicinājis cilvēkus uz skatuves, viņi papildina priekšnesumu ar perkusijām un dažādiem plīstošiem priekšmetiem. Tā ir dzīva un jautra saspēle gan tiem, kas piedalās, gan tiem, kas klausās. Šis būs koncerts ar publikas iesaisti, emocijām un burtisku tuvumu” stāsta Vanadziņš.

Kristaps Vanadziņš ir viens no spožākajiem Latvijas mūsdienu džeza pianistiem, kurš mūzikas telpā atgriezis džeza trio sastāvus. Viņa džeza ansambļu repertuārā vienmēr saplūst vairāki žanri, spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes. Vanadziņa Trio vinila albums “The Love Garden Has Overgrown”, kurš tapis džeza mūzikas izdevniecības “Jersika Records’’ paspārnē, saņēmis “Zelta Mikrofonu’22” džeza un fanka kategorijā, kā arī nominēts Gada albumam.

Aicinām jūs piedalīties šajā muzikālajā ceļojumā, kur jūs sajutīsiet un izbaudīsiet skaistumu un enerģiju, kas slēpjas aiz katra portreta un melodijas!

Tūres datumi:

2. septembris 18:00 Rīga, Mūzikas Nams Daile

3. septembris 17:00 Cēsis, Koncertzāle CĒSIS

8. septembris 18:00 Dobele, Koncertzāle “Zinta’

10. septembris 17:00 Kuldīga, Kuldīgas kultūras centrs

15. septembris 19:00 Liepāja, Koncertzāle “Lielais Dzintars”

16. septembris 19:00 Kalnmuiža, Kalnmuižas pils

18. septembris 18:00 Daugavpils, Daugavpils Kultūras pils

22. septembris 19:00 Saldus, Saldus Mūzikas skolas akustiskā koncertzāle

23. septembris 19:00 Ventspils, Pārventas bibliotēka

29. septembris 19:00 Madona, Madonas Kultūras nams

7. oktobris 18:00 Valmiera, Koncerttelpa “Akustika”

Sadaļa “”DER ZINĀT”:

Organizators: SIA “HELI media”

Pasākuma ilgums: 1 stundas 20 minūtes

Paredzēts priekš: 7+

Bezmaksas ieeja bērniem: Nav paredzēta

Biļetes: 15,00 eiro

www.bilesuparadize.lv

Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Share this event

bottom of page