top of page

pirmd., 18. sept.

|

Daugavpils

Kristapa Vanadziņa Solo tūre "Portreti"

Esiet gatavi piedzīvot unikālu ceļojumu mūzikā cauri emocijām un melodijām! Pianists Kristaps Vanadziņš priecājas paziņot par savu jauno projektu – solo tūri "Portreti". Šī tūre sola būt ne tikai muzikāls baudījums, bet arī personiska un interaktīva pieredze ikkatram klausītājam!

Registration is closed
See other events
Kristapa Vanadziņa Solo tūre "Portreti"
Kristapa Vanadziņa Solo tūre "Portreti"

Time & Location

2023. g. 18. sept. 18:00

Daugavpils, Smilšu iela 92, Daugavpils, LV-5410, Latvia

About the event

"Portreti" ir Kristapa Vanadziņa jaunais solo projekts, kas apvieno mūzikas ceļojumu un personisku pieredzi. Tūres laikā Vanadziņš ne tikai improvizēs un atskaņos zināmas melodijas, kas sajauksies ar viņa paša mūziku, bet arī aicinās skatītājus piedalīties kopīgā muzikālajā mijiedarbībā. Daži laimīgie klausītāji kļūs par viņa klaviermūzikas portretu, kas taps kopīgi ar mākslinieku uz skatuves. "Portreti" solās būt vienreizēja pieredze, kas ļaus klausītājiem izbaudīt un izzīmēt savu muzikālo portretu kopā ar Kristapu Vanadziņu un dalīties emocijās.

Koncerta programmas centrā būs improvizēti skatītāju portreti – muzikāli brīnumi, kas rodas “šeit un tagad”. Bet tas nav viss! Jūs būsiet aicināti piedalīties muzikālajā mijiedarbībā, kopā  radīt un iedvesmot vēl vairākus mūzikas portretus.

“Tā ir saspēle ar publiku, kur esmu uzaicinājis cilvēkus uz skatuves, viņi papildina priekšnesumu ar perkusijām un dažādiem plīstošiem priekšmetiem. Tā ir dzīva un jautra saspēle gan tiem, kas piedalās, gan tiem, kas klausās. Šis būs koncerts ar publikas iesaisti, emocijām un burtisku tuvumu” stāsta Vanadziņš.

Kristaps Vanadziņš ir viens no Latvijas spožākajiem mūsdienu džeza pianistiem, kurš mūzikas “telpā” atgriezis džeza trio sastāvus. Viņa džeza ansambļu repertuārā vienmēr saplūst vairāki žanri, spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes. Vanadziņa Trio skaņuplate “The Love Garden Has Overgrown”, (izdevniecība “Jersika Records”) saņēmusi balvu “Zelta Mikrofons ’22” džeza un fanka kategorijā, kā arī tikusi nominēta kategorijā “Gada albums”.

Aicinām jūs piedalīties šajā muzikālajā ceļojumā, lai piedzīvotu skaistumu un enerģiju, kas slēpjas aiz katra portreta un melodijas!

Tūres datumi:

2. septembris 18:00 Rīga, Mūzikas Nams Daile

3. septembris 17:00 Cēsis, Koncertzāle CĒSIS, kino zāle

8. septembris 18:00 Dobele, Koncertzāle “Zinta”

10. septembris 17:00 Kuldīga, Kuldīgas kultūras centrs (bez BP)

15. septembris 19:00 Liepāja, Koncertzāle “Lielais Dzintars”, kamerzāle

16. septembris 19:00 Kalnmuiža, Kalnmuižas pils (bez BP)

18. septembris 18:00 Daugavpils, Daugavpils Kultūras pils lielā zāle (bez BP)

22. septembris 19:00 Saldus, Saldus Mūzikas skolas akustiskā koncertzāle

23. septembris 19:00 Ventspils, Pārventas bibliotēka

29. septembris 19:00 Madona, Madonas Kultūras nams

7. oktobris 18:00 Valmiera, Koncerttelpa “Akustika” (bez BP)

14. oktobris 18:00 Saulkrasti, Saulkrastu kultūras centrs

Sadaļa “”DER ZINĀT”:

Organizators: SIA “HELI media”

Pasākuma ilgums: 1 stundas 20 minūtes

Paredzēts priekš: 7+

Bezmaksas ieeja bērniem: Nav paredzēta

Biļetes: 15,00 eiro

www.bilesuparadize.lv

Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Share this event

bottom of page