top of page

sestd., 23. marts

|

Valmiera

Kristapa Vanadziņa Trio | Akustika

Kristapa Vanadziņa Trio jaunā koncertprogramma “LATVISKĀ ELEGANCE” ir par klasisku– melodisku džezu, eleganti noformētu un pieejamu ikvienam klausītājam.

Registration is closed
See other events
Kristapa Vanadziņa Trio | Akustika
Kristapa Vanadziņa Trio | Akustika

Time & Location

2024. g. 23. marts 18:00

Valmiera, Diakonāta iela 6, Valmiera, LV-4201, Latvija

About the event

Kristapa Vanadziņa Trio jaunā koncertprogramma “LATVISKĀ ELEGANCE” ir par klasisku– melodisku džezu, eleganti noformētu un pieejamu ikvienam klausītājam. Jaunajā koncertprogrammā savijas, gan Kristapa Vanadziņa kompozīcijas, kas rakstītas speciāli trio un izstaro latvisku melodijas kultūru ar tikai Vanadziņam raksturīgām intonācijām un sapņaināmnokrāsām, kā arī Latvijas vecmeistaru darbus, kas aranžēti tieši šai programmai. Mūzika no tādiem komponistiem, kā Uldis Stabulnieks, Mārtiņš Brauns, Jānis Ivanovs un Raimonds Pauls.

“Elegance ir vīrieša dvēseles spoguļa tīrība un pašapziņa, latviskā elegance man nozīmē tieši to pašu, tikai kulturālā simbiozē, kā integrēt uzrakstītu melodiju un to elegantā veidolā aizvest pie klausītāja un izteikt caur savu instrumentu. Melodija manā mūzikā ieņem pašu pirmo lomu un nozīmi, kaut izsakām savu personību ar trio caur džeza mūzikas prizmu, nekad sevi neieliekam žanra robežās un vienmēr tieši mūzikai piešķiram lielo burtu. Elegantums nav tikai veidols, bet arī darbība un darba kultūras paskaidrojums. Katrai notij ir attieksme!” – Kristaps Vanadziņš

Kristaps Vanadziņš – viens no spožākajiem Latvijas mūsdienu džeza pianistiem, kurš mūzikas telpā atgriezis arī džeza trio sastāvus. Vanadziņa džeza ansambļu repertuārā vienmēr saplūst vairāki žanri, spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes.

Kristapa Vanadziņa Trio sastāvā muzicē vieni no mūslaiku Latvijas spilgtākajiem džeza mūzikas pārstāvjiem – komponists un pianists Kristaps Vanadziņš, sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds un kontrabasists Jānis Rubiks.

Norises vieta ir restorāna “Akustika” kultūrtelpa,  kas atrodas ēkas otrajā stāvā.

Pirms vai pēc pasākuma, “Akustikas” pirmajā stāvā ir iespēja nobaudīt restorāna piedāvājumu, iepriekš rezervējot galdiņu pa tālruni +371 26660202

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Share this event

bottom of page