top of page

ceturtd., 21. apr.

|

DIAGONĀLE

Kristapa Vanadziņa Trio @Diognāle

Pavisam intīmai džeza sajūtas noķeršanai Kristapa Vanadziņa trio viesojas "Kaņepes kultūras centra" pagaidu mītnē "Diognāle" , kas ir arī burtiski diognāle skolas un lāčaplēša ielu krustojumā ,pretī "Kaņepes kultūras centra" telpām. Šo koncertu atbalsta arī Kultūrkapitāla fonds.

Registration is closed
See other events
Kristapa Vanadziņa Trio @Diognāle
Kristapa Vanadziņa Trio @Diognāle

Time & Location

2022. g. 21. apr. 19:00

DIAGONĀLE, Skolas iela 14, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

About the event

Kristapa Vanadziņa trio sastāvā muzicē vieni no mūslaiku spilgtākajiem džeza mūzikas pārstāvjiem – komponists un pianists Kristaps Vanadziņš, sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds un kontrabasists Jānis Rubiks. Mūziķu paustās filosofijas trīs fundamentālie stūrakmeņi ir saspēle, kompozīcija un radīšana, kas kalpo par pamatu ansambļa individualitātei un kopējai idejai. Trio izceļas ar dzidru un niansētu skaņu, kas mijas ar tradicionālajiem saspēles paņēmieniem (swing, afro-influence) un Jaunās pasaules vēsmām (rubato, akadēmiskā un Skandināvu mūzika). Mūzikā atrodama gan kreolu, gan Āfrikas un vudū ietekme, kas tiek jaukta ar Eiropas impresionismu, Skandināvu un mūziķu pašu izcelsmes vietas skanējumu un tradicionālo mūziku.

Trio atskaņos mūziku no šī gada “Zelta mikrofons 2022” ieguvušā albuma “Mīlestības dārzs ir aizaudzis”, kas ir trio līdera un mūzikas autora Kristapa Vanadziņa vēstījums par dzīves lielajiem un maģiskajiem notikumiem – mīlestību, visuma likumiem un Dieva mīlestību pāri visam.🎟️ Biļetes: https://www.bezrindas.lv/lv/kristapa-vanadzina-trio/10424/iepriekšpārdošana 7 eur, pasākuma dienā un pie ieejas 10 eur.Kaņepes Kultūras centra dzīvās mūzikas programmu pavasarī atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.**

Share this event

bottom of page