top of page

trešd., 05. jūl.

|

Rīga

Kristapa Vanadziņa Trio @Kasdārzā

KASDĀRZĀ piedāvā: džeza vakars ar Kristapa Vanadziņa Trio Kasdārzā Maman vasaras terase turpina savu džeza koncertu sēriju, un 5. jūlijā uz mūsu skatuves kāps Kristapa Vanadziņa trio, kas ar savu albumu "“The Love Garden has Overgrown” saņēma “Zelta mikrofons 2022” balvu.

Registration is closed
See other events
Kristapa Vanadziņa Trio @Kasdārzā
Kristapa Vanadziņa Trio @Kasdārzā

Time & Location

2023. g. 05. jūl. 20:00

Rīga, Radio iela 1, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

About the event

KASDĀRZĀ piedāvā: džeza vakars ar Kristapa Vanadziņa Trio

Kasdārzā Maman vasaras terase turpina savu džeza koncertu sēriju, un 5. jūlijā uz mūsu skatuves kāps Kristapa Vanadziņa trio, kas ar savu albumu "“The Love Garden has Overgrown” saņēma “Zelta mikrofons 2022” balvu par gada labāko džeza mūzikas albumu, kā arī tika nominēts kā gada albums.

Kristapa Vanadziņa trio sastāvā muzicē vieni no mūslaiku spilgtākajiem džeza mūzikas pārstāvjiem – komponists un pianists Kristaps Vanadziņš, sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds un kontrabasists Jānis Rubiks.

Mūziķu paustās filosofijas trīs fundamentālie stūrakmeņi ir saspēle, kompozīcija un radīšana, kas kalpo par pamatu ansambļa individualitātei un kopējai idejai. Trio izceļas ar dzidru un niansētu skaņu, kas mijas ar tradicionālajiem saspēles paņēmieniem (swing, afro-influence) un Jaunās pasaules vēsmām, kā arī akadēmiskās un Skandināvu mūzikas ietekmēm. Mūzikā atrodama gan kreolu, gan Āfrikas un vudū ietekme, kas tiek jaukta ar Eiropas impresionismu, Skandināvu un mūziķu pašu izcelsmes vietas skanējumu un tradicionālo mūziku.

Ieeja koncertā no plkst. 18:00 Koncerts norisināsies divās daļās ar sākuma laiku plkst. 20:00

Lai rezervētu galdiņu konkrētam cilvēku skaitam, lūdzam sazināties ar KASDĀRZĀ personālu, zvanot pa telefona nr. +371 2200 3555 vai arī rakstot Whatsapp vai Messenger.

KASDĀRZĀ vasaras terase atrodas zem jumta, tādēļ apmeklētājiem pasākumus būs iespēja baudīt jebkādos laika apstākļos - gan svelmainā karstumā, gan lietus laikā.

Vairāk par KASDĀRZĀ: https://www.kasdarza.com https://www.facebook.com/kasdaarzaa https://www.instagram.com/kasdarza/

Vaitāk par Kristapu Vanadziņu: https://www.kristapsvanadzinsh.com https://www.facebook.com/vanadzinsmusic https://www.instagram.com/kristaps_vanadzinsh/

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/kasdaarzaa

Share this event

bottom of page