top of page

sestd., 06. apr.

|

Mazmežotne

Kristapa Vanadziņa Trio | Mazmežotnes Muiža

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas džeza koncerta vakarā!!!

Registration is closed
See other events
Kristapa Vanadziņa Trio | Mazmežotnes Muiža
Kristapa Vanadziņa Trio | Mazmežotnes Muiža

Time & Location

2024. g. 06. apr. 19:00

Mazmežotne, Mazmežotnes muiža, Mazmežotne, Rundāles pagasts, Bauskas novads, LV-3921, Latvija

About the event

Trio jaunā koncertprogramma “LATVISKĀ ELEGANCE” ir par klasisku – melodisku džezu, eleganti noformētu un pieejamu ikvienam klausītājam. Koncertprogrammā savijas, gan Kristapa Vanadziņa kompozīcijas, kas rakstītas speciāli trio un izstaro latvisku melodijas kultūru ar tikai Vanadziņam raksturīgām intonācijām un sapņainām nokrāsām, kā arī Latvijas vecmeistaru darbus, kas aranžēti tieši šai programmai.

“Elegance ir vīrieša dvēseles spoguļa tīrība un pašapziņa, latviskā elegance man nozīmē tieši to pašu, tikai kulturālā simbiozē, kā integrēt uzrakstītu melodiju un to elegantā veidolā aizvest pie klausītāja un izteikt caur savu instrumentu. Melodija manā mūzikā ieņem pašu pirmo lomu un nozīmi, kaut izsakām savu personību ar trio caur džeza mūzikas prizmu, nekad sevi neieliekam žanra robežās un vienmēr tieši mūzikai piešķiram lielo burtu.

Elegantums nav tikai veidols, bet arī darbība un darba kultūras paskaidrojums. Katrai notij ir attieksme!”

– Kristaps Vanadziņš

Sākums 19:00

Ierašanās no 18:00

Darbosies bufete.

Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Biļešu rezervācija: info@mazmezotne.lv

Cena: 25 EUR

Tuvojoties koncertam, biļetes cena var paaugstināties.

Lai nesteidzīgi baudītu vakaru un nākošās dienas rītu ar muižas brokastīm, apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Pirms/pēc koncerta - iespējams izstaigāties pa izgaismoto plašo un skaisto, pavasara noskaņās piepildīto muižas teritoriju.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas džeza koncerta vakarā!!!

Share this event

bottom of page